Głównie o kuchni, jedzeniu, gotowaniu - ale nie tylko...

Wpisy z tagiem: osobiste

poniedziałek, 16 listopada 2009

Będzie wyjątkowo krotko: z przyjemnością informuję, że moja marmolada z jabłek znalazła się w numerze 12 (grudniowym) magazynu Twoje Dziecko w artykule "Wyjątkowe prezenty", w towarzystwie przepisów z paru innych blogów.

:)

niedziela, 21 grudnia 2008

Dokładnie rok temu założyłam bloga. Żeby było bardziej symetrycznie, wtedy byłam chora, i teraz też jestem (i już kończę narzekać).

Gdy zaczęłam pisać, byłam podekscytowana i sporo myślałam o tematach do poruszenia na blogu. Teraz poświęcam Coś niecoś mniej lub więcej czasu każdego dnia. Nie spodziewałam się, że w rok później moje pisanie się tak rozwinie, że tyle osób będzie zaglądać  do Coś niecoś, pytać się o sprawy kulinarne i czerpać przepisy, czy że sama poprowadzę weekend kulinarny! Dziękuję Wam i mam nadzieję, że to tylko początek pięknej przyjaźni, jak w jednej z moich ulubionych scen z Casablanki:

Pozdrawiam serdecznie zza morza kataru...

sobota, 30 sierpnia 2008

W tym roku rzeczywiście sporo podróżuje. Ta podróż będzie ostatnia, na uwieńczenie lata, ale za to jaka! Może powinnam powiedzieć raczej, dokąd; to powie za mnie Dido, w jednej z moich ulubionych piosenek, pt. Mary's in...

India.

Dokładnie tak: w sobotę lecimy do Bombaju, gdzie spędzimy ok. 3 dni, a potem: na południe, na Keralę, potem pewnie Goa, i kto wie, co jeszcze...

To nie znaczy jednak, że macie być samotni, bo "Ptasia's in India", parafrazując piosenkę Dido - na pewno będziemy odwiedzać kafejki i-netowe, a więc powinny pojawiać co jakiś czas się relacje z podróży i, mam nadzieję, zdjęcia.

czwartek, 24 kwietnia 2008

Znikam na trochę ponad tydzień z W-wy. Najpierw wesele rodzinne, potem odpoczynek na działce. Powyżej widać, jak kwitły drzewa owocowe w weekend majowy 2007.

Postaram się wykorzystać telefon M i coś napisać w okolicach 1.05, ale na Mazurach różnie bywa z połączeniem. Zapraszam jednak do sprawdzania, a nuż...?

| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi

@ptasia.cosniecos Ptasia on Pinterest
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape
Durszlak.pl POMOŻECIE? PustaMiska - akcja charytatywna